לייעוץ חינם חייגו

שירותי החברה

המלצות

חדש באתר

הרחקת יונים – חברת 'הרחקת יונים לצמיתות', מספקת שירות הרחקת יונים בכל רחבי הארץ ונותנת פתרון מקצועי, יעיל ואמין להתמודדות מול מטרד היונים, מיינות, דרורים ושאר בעלי כנף.

לחברתנו ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום הרחקת יונים וברשותנו מגוון רחב של פתרונות, המותאמים לכל לקוח ולפי הבעיה במקום, וזאת על מנת לתת מענה מהיר, אפקטיבי ולטווח ארוך לסילוק היונים מביתכם.

הידע, היצירתיות והניסיון הרב שצברנו במהלך השנים, השימוש בציוד מקצועי ובחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה, מקנים ללקוח את הפתרון הטוב ביותר לגירוש היונים לצמיתות.

חברת 'הרחקת יונים לצמיתות' הינה חברה השומרת על זכויות בעלי חיים, ומספקת לכם את הפתרון היעיל והידידותי ביותר ללא פגיעה בבעלי הכנף השונים.

הרחקת עטלפים  – עטלפים בטבע נמצאים בעיקר במערות ובאזורים אפלים, בשנים האחרונות עולה וגובר מטרד העטלפים גם באזורי מגורים בעיקר באזורים שיש בהם עצי פרי. בעבר היו מבצעים הרבה פעולות הדברה ודילול של אוכלוסיית העטלפים בארץ ובעולם. בשנים האחרונות גברה המודעות לחשיבותם האקולוגית ולכן קיים איסור מוחלט על פעולות מהסוג הזה של הריגת עטלפים בעזרת חומרי הדברה.

בעקבות מחקר רב שנעשה בתחום, אנו יודעים היום להרחיק את העטלפים לצמיתות מביתכם בעזרת התקנת אביזרים הומניים וידידותיים לעטלפים ולסביבה . 

הרחקת העטלפים מתבצעת ע"י התקנת מערכת אולטרה-סונית המשדרת גלי קול בתדר גבוה ומשבשת את יכולת הניווט והתקשורת של העטלפים. 

הרחקת עטלפים בצורה מקצועית ויעילה דורשת תכנון מקדים ויסודי לפני כל פרויקט ופרויקט המשתנה בהתאם לתוואי השטח ובהתאם להתנהגות העטלפים. בעזרת תכנון נכון ומדויק אנו נדע היכן למקם ולפרוס את המכשירים בצורה הכי יעילה והכי חסכונית עבור הלקוח .

חילוץ והצלה – במקומות רבים שמקבלים טיפול להרחקת יונים , נשארים בתום העבודה יונים וגוזלים שלא ישרדו בכוחות עצמם בטבע ולכן אנו לוקחים אותם למרכז מיוחד המיועד להצלת חיות בר ומעניק להם טיפול ראשוני והמשך טיפול עד שהם מסוגלים לחזור לטבע בכוחות עצמם.

ניקוי וחיטוי – כאשר אני מגיע למקום אשר סובל מבעיית יונים כזו או אחרת, לרוב, המקום כבר מזוהם ומלוכלך ואפילו כשפותרים את הבעיה נשאר עדיין ריח חזק וחריף של הצואה והרבה לכלוך. באזורים בהם מקננות יונים, בנוסף ללשלשת היונים, ישנם מספר רב של טפילים שחיים על גוף היונה ובין הנוצות שלה וחשוב מאד לבצע ניקוי וחיטוי על מנת למנוע מהם לחדור לתוך הבית. מכיוון שקיימות סכנות רבות לבריאות האדם במגע עם הטפילים שעל גוף היונה ובנשימת אבק הלשלשת, רצוי תמיד שבעל מקצוע מיומן יבצע את עבודות הניקיון בשטח ע"י שימוש בציוד מתאים ובטיחותי לביצוע העבודה. הניקיון מבוצע בשלושה שלבים ולרוב נעשה לפני התקנת הרשת נגד יונים ולפני ביצוע העבודה להרחקת יונים, וזה על מנת לאפשר עבודה בסביבה בטוחה ונקיה מטפילים, כינים וקרציות. בשלב הראשון מבוצע ניקיון על יבש הכולל איסוף פסולת, ביצים, פגרים של יונים, גירוד הלשלשת וניקוי הלכלוך שהצטבר. לאחר הניקוי על יבש מבוצעת שטיפה יסודית של המקום במים, כולל פתיחת פתחי הניקוז. בתום שני השלבים מבוצע חיטוי של המקום ע"י חומרי הדברה ידידותיים לסביבה, על מנת לחסל את כל הטפילים והכינים שנותרו במקום.