לייעוץ חינם חייגו

רשת נגד יונים

המלצות

חדש באתר

בתחום הרחקת היונים המקצועית קיים מגוון רחב של פתרונות להרחקת היונים, חלקם טובים וחלקם פחות, מניסיוני כמרחיק יונים מקצועי, החלטתי לפרט על הפתרונות שלדעתי נמצאו הכי יעילים ואיכותיים שקיימים היום.

ישנם מספר פתרונות מקצועיים להרחקת יונים והפתרון תלוי באופי הבעיה ומורכבותה.

בכדי למנוע חדירה וקינון של היונים, לרוב משתמשים ברשת מקצועית להרחקת יונים, על מנת למנוע מהן לחדור לאזור מסויים. פתרונות נוספים להרחקת יונים ממקומות שהן עומדות ומלשלשות את צרכיהם הם התקנת דוקרני נירוסטה מקצועיים , התקנת פסי חשמל והתקנת קפיץ מקפיץ שאותם מתקינים במקומות אסטרטגיים . ההחלטה באיזה פתרון להשתמש על מנת להרחיק את היונים נקבעת ע"י מרחיק היונים לפי שיקול דעתו בהתאם לתוואי השטח ועל סמך הניסיון שלו.

רשת מקצועית להרחקת יונים- רשת מקצועית שמומלצת לשימוש להרחקת יונים ובעלת אורך חיים של 10 שנים ויותר, עשויה מחבל בעל 9 גידים שזורים, עובי  0.9 מ"מ. מפתח עין הרשת הוא 5 X 5 ס"מ ומותאם לגודל היונים . הרשת מגיעה בצבע חול ים ומאד מאד אסטטית. ניתן להתקין את הרשת בצורה אופקית ואנכית בהתאם לצרכי הלקוח ובהתאם לצורה ולמבנה . הרשת המקצועית עמידה מפני תנאי מזג האוויר והאקלים הישראלי, היא מועשרת בפוליטילן, ומוגנת UV נגד קרינת השמש. רשת נגד יונים מקצועית הינה הפתרון האולטימטיבי להרחקת יונים ומיועדת לסגירת חללים גדולים כמו מסתורי כביסה, מרפסות שמש, פירים ועוד.

רשת נגד מיינות- רשת ניילון שקופה, עובי גיד הרשת הוא 0.7 מ"מ , מפתח עין 3.5 X 3.5 ס"מ. הרשת מועשרת בפוליטילן ומוגנת UV נגד השמש.

רשת להרחקת מיינות / דרורים- עשויה מחבל בעל 12 גידים שזורים עובי 1.2 מ"מ, מפתח עין הרשת הוא 1.9 X  1.9 ס"מ ומותאם לגודל הדרורים והמיינות. הרשת מגיעה בצבע חול ים. ניתן להתקין את הרשת בצורה אופקית ואנכית בהתאם לצרכי הלקוח . רשת הדרורים, כמו הרשת המקצועית, עמידה מפני תנאי מזג האוויר והאקלים הישראלי, מועשרת בפוליטילן, ומוגנת UV נגד קרינת השמש . הרשת מיועדת למקומות הסובלים מבעלי כנף קטנים כמו דרורים, מיינות ושאר ציפורים קטנות יותר ומונעת מהן את הכניסה .

רשת מגלוונת- הרשת עשויה ברזל מגולוון 1.2 מ"מ מפתח עין 2 X 2 ס"מ , הרשת המגלוונת חוסמת את הפתחים ומונעת כניסה של כל סוגי הציפורים ובעלי הכנף . הרשת מיועדת לסגירת פתחים קטנים כמו פתחי אוורור בגגות רעפים, סגירת נישות או עבודות מורכבות יותר כמו חוות קולטים סולריים וכו'.