לייעוץ חינם חייגו

המלצות

המלצות

חדש באתר

ברצוני להמליץ על עבודתו היסודית שלי חזי, אשר טיפל בבעיית היונים בבניין שלנו בצורה מהירה, איכותית ויסודית.
שביט
חזי הרכיב בביתי רשת נגד יונים ופתר את הבעיה אחרי שאחרים ניסו ולא הצליחו.
אברהם
שלום לכם, אם גם אתם מוטרדים בגלל פלישה של יונים כמוני, אתם בטח מבינים שזאת מלחמה אבודה מראש. כך חשבתי בכל פעם שהיונים הסתכלו אלי במבט של: מה את עושה פה? זה שטח שלנו, תעופי מכאן!!! רגע לפני שפרסמתי מודעה למכירת הבית, מצאתי את חזי!!! עבודה מקצועית, בן אדם רציני ומחיר סביר. והעיקר- אין יונים שמלכלכים את כל המרפסת!!! ממליצה בחום!
אולגה
הי. הייתה לנו בעיה קשה של יונים בבניין- לכלוך, לשלשת ורעש. לא ניתן היה לטפל בשום צורה עד שקראנו לחזי ותוך יומיים הותקנו רשתות נגד יונים באזורים בעייתיים וסוף לבעיה. בנוסף חזי ביצע ניקוי ושטיפה בלחץ מים לבניין שהיה מכוסה בלשלשת. עבודה מקצועית תוך שת"פ מדהים עם כלל הדיירים.
איתן
חזי עשה שתי עבודות אצלנו, בחור רציני, אחראי, מקצועי ובעל מזג נעים. כשהגיע לבית נתקל בכמה בעיות מבחינת גובה המסתור ונגישות להתקנת הרשת. חזי היה יצירתי ולא ויתר ולא ביקש תשלום נוסף... עלה על גג הבניין ותלה את הרשת. אני ממליצה בחום על חזי... המחיר הוגן... השרות מקצועי והמוצר איכותי . תודה לך חזי .
מיכל
במסתור הכביסה שלי הייתה בעיית יונים רצינית. חזי הגיע והבין שלא ניתן לפתור אותה בדרך הרגילה בגלל מבנה מסתור הכביסה. התרשמתי מהחשיבה היצירתית שגילה ומהמחויבות שלו לפתור את הבעיה. בסופו של דבר נחישות וחשיבה עם מעוף- עזרו ליונים לעוף.
דלית