לייעוץ חינם חייגו

המוצרים שלנו

המלצות

חדש באתר

כל הפתרונות במקום אחד

בתחום הרחקת היונים המקצועית קיים מגוון רחב של פתרונות להרחקת היונים, חלקם טובים וחלקם פחות, מניסיוני כמרחיק יונים מקצועי, החלטתי לפרט על הפתרונות שלדעתי נמצאו הכי יעילים ואיכותיים שקיימים היום.

ישנם מספר פתרונות מקצועיים להרחקת יונים והפתרון תלוי באופי הבעיה ומורכבותה.

בכדי למנוע חדירה וקינון של היונים, לרוב משתמשים ברשת מקצועית להרחקת יונים, על מנת למנוע מהן לחדור לאזור מסויים. פתרונות נוספים להרחקת יונים ממקומות שהן עומדות ומלשלשות את צרכיהם הם התקנת דוקרני נירוסטה מקצועיים , התקנת פסי חשמל והתקנת קפיץ מקפיץ שאותם מתקינים במקומות אסטרטגיים . ההחלטה באיזה פתרון להשתמש על מנת להרחיק את היונים נקבעת ע"י מרחיק היונים לפי שיקול דעתו בהתאם לתוואי השטח ועל סמך הניסיון שלו.

הפתרונות של חזי

רשת מקצועית להרחקת יונים – רשת מקצועית שמומלצת לשימוש להרחקת יונים ובעלת אורך חיים של 10 שנים ויותר, עשויה מחבל בעל 9 גידים שזורים, עובי  0.9 מ"מ. מפתח עין הרשת הוא 5 X 5 ס"מ ומותאם לגודל היונים . הרשת מגיעה בצבע חול ים ומאד מאד אסטטית. ניתן להתקין את הרשת בצורה אופקית ואנכית בהתאם לצרכי הלקוח ובהתאם לצורה ולמבנה . הרשת המקצועית עמידה מפני תנאי מזג האוויר והאקלים הישראלי, היא מועשרת בפוליטילן, ומוגנת UV נגד קרינת השמש. רשת נגד יונים מקצועית הינה הפתרון האולטימטיבי להרחקת יונים ומיועדת לסגירת חללים גדולים כמו מסתורי כביסה, מרפסות שמש, פירים ועוד.

רשת נגד מיינות – רשת ניילון שקופה, עובי גיד הרשת הוא 0.7 מ"מ , מפתח עין 3.5 X 3.5 ס"מ. הרשת מועשרת בפוליטילן ומוגנת UV נגד השמש.

רשת להרחקת מיינות / דרורים – עשויה מחבל בעל 12 גידים שזורים עובי 1.2 מ"מ, מפתח עין הרשת הוא 1.9 X  1.9 ס"מ ומותאם לגודל הדרורים והמיינות. הרשת מגיעה בצבע חול ים. ניתן להתקין את הרשת בצורה אופקית ואנכית בהתאם לצרכי הלקוח . רשת הדרורים, כמו הרשת המקצועית, עמידה מפני תנאי מזג האוויר והאקלים הישראלי, מועשרת בפוליטילן, ומוגנת UV נגד קרינת השמש . הרשת מיועדת למקומות הסובלים מבעלי כנף קטנים כמו דרורים, מיינות ושאר ציפורים קטנות יותר ומונעת מהן את הכניסה .

רשת מגלוונת – הרשת עשויה ברזל מגולוון 1.2 מ"מ מפתח עין 2 X 2 ס"מ , הרשת המגלוונת חוסמת את הפתחים ומונעת כניסה של כל סוגי הציפורים ובעלי הכנף . הרשת מיועדת לסגירת פתחים קטנים כמו פתחי אוורור בגגות רעפים, סגירת נישות או עבודות מורכבות יותר כמו חוות קולטים סולריים וכו'.

דוקרנים להרחקת יונים – דוקרני נירוסטה קפיציים מסוג W עם בסיס פולי קרבונט מועשר בפוליטילן מוגן UV נגד קרינת השמש. אורך כל יח' 50 ס"מ רוחב 15 ס"מ עובי 1.5 מ"מ גובה 11 ס"מ. עובד על רטט שמפריע ליונים להתקרב לדוקרן . מיועד להתקנה במקומות שיונים אוהבות לעמוד ולעשות את הצרכים שלהם כמו אדני חלונות קצוות של גגות, וכו'.

קפיץ מקפיץ – בדומה לדוקרנים נגד יונים גם קפיץ מקפיץ עובד על רטט ומונע מהיונים להתיישב במקומות אסטרטגיים. ישנם מקומות שעדיף להתקין קפיץ מקפיץ במקום דוקרנים כמו מרפסות שמש ומעקות ששם נשענים על המעקות או שרוצים לנקות את המעקה מפעם לפעם. קפיץ מקפיץ להרחקת יונים מגיע באורכים שונים, גובה סליל 11 ס"מ עובי הסליל  1.5 מ"מ. מיועד להתקנה בעיקר במקומות שלא ניתן להתקין דוקרנים או פסי חשמל כמו מעקות במרפסות שמש.

פסי חשמל נגד יונים – זהו פתרון ירוק וידידותי לטיפול בבעיית היונים שבדומה להתקנת דוקרנים מיועד למנוע מהיונים להתיישב במקומות אסטרטגיים וללשלש את הצרכים שלהם למטה. פסי החשמל מחוברים לרכזת ועובדים על מתח חשמל נמוך 12 V שכאשר היונה או כל בעל כנף אחר נעמד על המקום , נסגר מעגל חשמלי והן חוטפות זרם שמרחיק אותם ומונע מהם להתקרב.

מלכודת יונים – לא פעם נלכדות יונים בחללים גדולים שקשה לנהל אחריהם מרדם ולתפוס אותם, לכן אנו מניחים מלכודת עם אוכל ומים במקומות אסטרטגיים על מנת לתפוס אותם ולשחררם במקום בטוח .