• טלפון 0508669906

  • שעות הפעילות א - ה: 8:00 - 20:00

איך לבחור מרחיק יונים אמין ומקצועי ?

איך לבחור מרחיק יונים אמין ומקצועי ?

איך לבחור מרחיק יונים אמין ומקצועי ? 2018 05 למרץ
איך לבחור מרחיק יונים אמין ומקצועי ?

אם גם אתם מחפשים מרחיק יונים מקצועי ואמין ואינכם מעוניינים להיפגע, כדאי שתקראו את המאמר הבא, שבו תוכלו לקבל מספר טיפים ועצות איך לבחור את האדם הנכון עבורכם, שיותיר אתכם שבעי רצון.

רבים מלקוחותיי הזמינו בעבר הנדימן או מדביר שטען שהוא גם מרחיק יונים, ומצא להם פתרון מאולתר ולא מקצועי וגרם לנזק רב.

בחירת איש מקצוע אמין ומקצועי היא משימה לא פשוטה בכלל במיוחד בארצנו הקטנטונת, ובמיוחד כשמדובר בהרחקת יונים, כי כשמדובר ביונים, כל פתרון שהוא לא 100% יגרום לכם נזק רב יותר, ולכן אסור להתפשר וחייבים להזמין מרחיק יונים מקצועי שמתעסק אך ורק בהרחקת יונים ושיש לו את הכלים המתאימים, הניסיון והמקצועיות לטפל בבעיית היונים.

שיחת טלפון- עוד בבירור הראשוני ובשיחת הטלפון ניתן לדעת מי האדם מעבר לקו, חשוב לשאול אותו לגבי הניסיון שלו, פרויקטים שביצע , ובאיזה אופן ניתן להרחיק את היונים ולטפל במפגע.

אני ממליץ גם תמיד לשאול כמה שנים אחריות מקבלים על העבודה , בדרך כלל נותנים בין 5-7 שנות אחריות .

מרחיק יונים מקצועי יכול על סמך שיחה עם לקוח וע"י שאילת שאלות להבין מה הבעיה וכיצד לפתור אותה, לתת הצעת מחיר ולקבוע תאריך ושעה לביצוע העבודה.

 

במידה ויצרתם קשר עם מרחיק יונים מקצועי כזה או אחר ניתן לשלוח לו תמונות וסרטונים בוואטסאפ כדי לתאר את מפגע היונים. בשלב זה מרחיק יונים טוב יכול לדעת ע"י שאילת השאלות המתאימות להבין בדיוק מה מקור הבעיה ומה הפתרון .להגיב למאמר